MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Wypełniacze HA to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod niwelowania zmarszczek, które są efektem typowej dla upływu czasu utraty elastyczności i gęstości przez skórę. Dodatkowo, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to doskonała alternatywa dla wielu typów operacji plastycznych takich jak np. rinoplastyka (korekta nosa), korekta ubytków w obrębie twarzy czy też plastyka podbródka.
W ofercie naszego gabinetu znajdziecie preparaty najwyższej klasy:
JUVEDERM , Amalian, Restylane, Stylage, Princess, Mesoestetic.

NICI  LIFTINGUJĄCE PDO

Nici PDO to ostatni krzyk mody w świecie zabiegów liftingujących i korygujących zmarszczki. Nici zbudowane są z włókien polidioksanonu i stanowią umiarkowanie inwazyjną metodą, która pozwala na naciągnięcie skóry i wypłycenie widocznych zmarszczek i fałd.
Na rynku istnieje kilka firm oferujących nici PDO, są to głównie firmy pochodzące z Korei - miejsca, gdzie produkt ten wynaleziono i jest powszechnie stosowany.
Ogółem nici możemy podzielić na trzy grupy. Nici mono - zbudowane z pojedynczego włókna polidioksanonu nici multi - składające się z dwóch do kilku przeplatających się włókien oraz nici typu cog, które zaopatrzone są w specjalne haczyki umożliwiające pewniejsze umocowanie nici wewnątrz skóry oraz wzmocniony efekt zabiegu.

Jak to działa?

Nic PDO po wprowadzeniu w skórę wywołuje miejscowy stan zapalny, który poprzedza fazę proliferacji czyli namnażania komórek. W tej sposób pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na gęstość i napięcie skóry.
W naszej ofercie znajdziecie nici CARA i First Lift.
- CARA to numer jeden w świecie nici liftingujących i rewitalizujących ciało i twarz. Zastosowany monofilament z polidioksanonu (PDO) oraz najwyższej jakości japońskie i niemiecki komponenty nadają niciom CARA status numeru 1 na świecie. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są praktycznie zaraz po aplikacji, ale na pełen efekt należy poczekać około 12 tygodni (zakończenie procesu gojenia tkanek)
– First Lift - niektórzy pacjenci nazywają je “nitkami kolagenowymi”. Nici First Lift są rozpuszczalne, działają liftingująco i napinają skórę. Przeprowadzenie takiego zabiegu to nowa metoda na uniesienie opadających policzków i kącików ust oraz wygładzenie marszczącej się skóry szyi i dekoltu.

REWITALIZACJA

Zabieg działający kojąco na skórę. Preparaty nawilżają ją i rozświetlają. Dzięki nim pacjenci wyglądają młodziej, a ich skóra nabiera blasku i zdrowego wyglądu. W ofercie naszego gabinetu znajdziecie najlepsze rozwiązanie dla skóry spragnionej odświeżenia Nieusieciowany kwas hialuronowy podany w naskórek wiąże wodę, zapewniając optymalne nawilżenie skóry. Ponieważ ulega szybkiej biodegradacji wystarczy kilka dni by po zabiegu - poza oczywiście odświeżoną, bardziej promienną cerą, nie został nawet ślad.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to wyjątkowo skuteczna metoda podawania preparatów, która umożliwia głęboką penetrację substancji aktywnych wewnątrz skóry. Dzięki temu efekty wykonywanych przez zabiegów upiększających, modelujących i rewitalizujących są jeszcze bardziej znakomite

PEELINGI

Piękny i młody wygląd nie oznacza jedynie skóry wolnej od zmarszczek. Młodzi ludzie żyją w tej chwili w pośpiechu, narażeni są na ciągły stres i przemęczenie, które próbują niwelować używkami takimi jak kawa i papierosy. W efekcie skóra nawet dwudziestopięciolatka może stać się pozbawiona energii,podatna na powstawanie przedwczesnych zmarszczek i odwodniona.
Innym problemem, często bardzo trudnym do zwalczenia są zmiany chorobowe oraz niedoskonałości skóry. Peelingi pozwalają złuszczyć martwy naskórek, odżywić skórę i w przypadku osób starszych skutecznie przygotować ją do różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wspomagają odbudowę skóry i poprawę jej stanu.
Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

  • Peelingi MECHANICZNE - wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.
  • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry. Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

PQAGE EVOLUTION PEELING LIFTINGUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

Lifting PQ AGE to najlepsza propozycja dla osób, które poszukują nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących.
W wyniku zabiegu odmładzającego PQAGE twarz będzie widocznie bardziej napięta, zmarszczki ulegną spłyceniu, a skóra zyska jedwabista gładkość w dotyku.

pqage.jpg

Peeling PQAGE działa wielokierunkowo- posiada właściwości silne liftingujące, odżywcze i pobudzające skórę do wewnętrznej odnowy. Unikatowe połączenie składników aktywnych sprawia, że zabieg praktycznie nie wywołuje skutków ubocznych i może być wykonywany przez cały rok, ponieważ nie wywołuje złuszczania.

Natychmiast po wykonanej procedurze skóra jest wyraźnie napięta, rozjaśniona i odświeżona.

Efektem kuracji złożonej z 4-6 zabiegów jest:

  • spłycenie zmarszczek,
  • redukcja bruzd,
  • działanie przeciwstarzeniowe,
  • poprawa napięcia skóry,
  • redukcja blizn i rozstępów,
  • wygładzenie skóry,
  • redukcja zaskórników,
  • rozjaśnienie przebarwień.

W skład receptury preparatu stosowanego podczas zabiegu wchodzi, znany w kosmetologii od lat, kwas trójchlorooctowy w stężeniu od 34%, nadtlenek mocznika w stężeniu do 5%, koenzym Q10 w stężeniu do 5 %, kwas kojowy w stężeniu do 10%, kwas migdałowy.

Tak wyjątkowy skład to brak podrażnień, przy rewelacujnych efektach odmładzających i nawilżających widocznych natychmiast po wykonaniu zabiegu.

Peeling odmładzający PQAGE  jako wspaniały zabieg bankietowy, wykonany dzień przed „wielkim wyjściem” lub jako serię terapeutyczną, której celem jest głęboka odnowa, nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Zabieg wykonujemy co 7-14 dni, seria 4-6 zabiegów. Następnie raz na kwartał celem podtrzymania efektów.